• Nieuwe teamindeling 2019-2020

    De teamindeling voor het nieuwe seizoen is gereed.

    Kijk hieronder hoe de teams zijn ingedeeld. Voor vragen kun je het beste naar je huidige trainer of coach gaan.

  • Mini's A en B (4x4)

    Seth Lemstra 
    Ivar Breur 
    Jurre Huijser
    Thom Hellingman 
    Roan Dijkstra 
    Mats Habraken 
    Leander Herel 
       
       
    Trainer: Xavier Keuker
       
    Leider: Leendert Huijser
       
    Trainingstijd:

     

  • JO9-2 (6x6)

    Seger Verlaan
    Milan Van Eck van der Sluis
    Krijn Huyser
    Joachim Van Rhijn
    Cas Tinbergen
    Olaf van Buiten
    Lucas Van Lambalgen
    Duncan De Jong
    Marin de Jong
       
    Trainer: Gilian Smale
       
    Leider: Kees van Lambalgen
       
    Trainingstijd:  
  • JO9-1 (6x6)

    Rubin Stegeman
    Daniël  Ederveen
    Misha Poort-Dekkers
    Olav Versteeg
    Gideon Diederik
    Tim Van Wijk 
    Luke De Wildt
    Jay Jay Haringsma
       
    Trainer: Gilian Smale
       
    Leider(ster): Karin Nauta
       
    Trainingstijd:

     

  • JO10-2 (6x6)

    Suze Petersen
    Issa Mohamed
    Ties Habraken
    Seb Haars
    Duuk Van Praag
    Thomas Kaspers
    David Van Egmond
    Ziggy Breur
    Roman Jong, de
       
    Trainer: Daniel Meijer
       
    Leider(ster): Maaike Kaspers
       
    Trainingstijd:  
  • JO10-1 (6x6)

    Midas Hoogenboezem
    Luuk Werkman
    Quinten Slagmolen
    Manu Hellinga
    Floris Turkesteen
    Hidde Terpstra
    Siem Klip
    Micho Abraham
       
    Trainers: Joyce, Bas, Xam, Cas
       
    Leiders: Berry & Joyce Werkman
       
    Trainingstijd:  
  • JO11-2 (8x8)

    Lucas Pater
    Berend Schaftenaar
    Kynan Snoek
    Florian Schouten
    David Laporte
    Ben Renes
    Sebastiaan Rietveld
    Rein v/d Donck
    Sam Cohen
    Julian Heemskerk
       
    Trainers: Marco Pater & Sander Rietveld
       
    Leiders: Marco Pater & Sander Rietveld
       
    Trainingstijd:  
  • JO11-1 (8x8)

    Levi Egmond
    Jeroen Vermeer
    Hidde Alberts
    Max Riet, van
    Loek Cevat
    Mees Lambalgen,  van
    Sam Ploeg
    Collin Ploeg
    Sim Lablans
       
    Trainer: Gert-Jan Albers & Anne-Peter van Riet
       
    Leider: Gert-Jan Albers & Anne-Peter van Riet
       
    Trainingstijd:  
  • JO12-1 (8x8)

    Nout Eekhof
    Yorick Verlaan
    Jonathan Dorp, van
    Falco Stegeman
    Floris Smit
    Stijn Naben
    Kaj Rademaker
    Willem Wiersma
    Stijn Kaspers
    Michiel Sonneville
       
    Trainer: Bastiaan Schriemer & Darren van Bekkum
       
    Leider: Erik van Dorp
       
    Trainingstijd:  
  • JO13-1 (11x11)

    Brent Vos
    Jop Schure
    Tom Vaessen
    Duco Lasterie
    Gilian Lodewijks
    Sam Mijnders
    Jules Mijnders
    Duncan Berg, van den
    Ivar Hoogendijk
    Seth De Kloe
    Jesse Ruwe, de
    Max Boverhuis
    Jayden Kok, de
    Jeff Robbertsen
       
    Trainer: Marcel Lokhorst
       
    Leider: Marcel Vaessen & Marcel Lokhorst
       
    Trainingstijd:  
  • JO14-1 (11x11)

    Gijsbert de Kruif
    Luka Rietveld
    David Meester
    Jeroen Halteren, van
    Jaiden Mahboub
    Tim Oosten, van
    Koen Hakkens
    Jakob Ottenheim
    Tom Lemstra
    Jez Ravenswaaij, van
    Joppe Boekelo
    Thijmen Berg
       
    Trainer: Coen Dankers & Merijn Blankenvoort
       
    Leider: Marco Boekelo & Gerd de Kruif
       
    Trainingstijd:  
  • MO15-1

    Norah Clement
    Marije Schaftenaar
    Elza Moesbergen
    Newa Vlasblom
    Kim Petersen
    Marit Clement
    Maud Beek, van
    Robin Ravenswaaij, van
    Lizelotte Langeveld
    Norah Fegel
    Jolijn Perdon
    Eline Schevers
    Roos Both
    Imke Schure
       
    Trainer: Riny Moesbergen & Gabriel Maas
       
    Leider: Herman Petersen
      Riny Moesbergen
       
    Trainingstijd:  
  • JO15-1

    Floris Bokx
    Max Breunesse
    Malak Matar
    Cas Roseboom
    Boaz Knol
    Durk Rundervoort
    Ivar Smit
    Bart Kerseboom
    Stijn Brouwers
    Chris Lemstra
    Finn Kuppen
    Pjotter Houwelingen, van
    Xam Klip
    Manuel Egmond, van
       
    Trainer: n.n.b
       
    Leider: Dirk Jan Rundervoort
      Arne Breunesse
       
    Trainingstijd:  
  • MO17-1

    Noortje  Balfoort
    Jill Brouwers
    Jolijn Goed
    Mare Goed
    Phoebe Groenheide
    Floor van der Hammen
    Eliza  van Haselen
    Lynn Hendriksen
    Tessa Moesbergen
    Maartje de Kruijf
    Renee Meijer
    Dorcas Mitendele Salazo
    Jerney Oosterbeek
    Floor  Robertsen
    Sophie Verheijden
    Merel van Vliet
    Nienke Goossens
       
    Trainer: Thomas Overbeek
       
    Leider: Arjan Goed
       
    Trainingstijd:  
  • JO19-1

    Linze Zandstra
    Marc Turkesteen
    Okke Dries
    Merijn Blankvoort
    Paul Boumans
    Frans Laporte
    Mees Kouwenberg
    Sven Kiesling
    Daniel Meijer
    Jort Berg
    Yanier Ron
    Aert Goes, van der 
    Rowel Windster
    Marijn Moens
    Henoch Michael
    Sander Brombacher
    Remco Vliet, van
    Coen Dankers
    Maarten Osinga
    Milan Borgen
    Bart Jongsma
       
    Trainer: Arjan Blom
       
    Leider: Arjan Blom
       
    Trainingstijd: