• Nieuwe teamindeling 2018-2019

    De teamindeling voor het nieuwe seizoen is gereed.

    Kijk hieronder hoe de teams zijn ingedeeld. Voor vragen kun je het beste naar je huidige trainer of coach gaan.

  • JO7-1

    Olaf van Buiten
    Daniel Ederveen
    Jay Jay Haringsma
    Mischa Poort
    Duuk van Praag
    Joachim van Rhijn
    Tycho van der Waerdt
    Luke de Wildt
       
    Trainer: Benjamin van Rhijn
       
       
    Leider: Benjamin van Rhijn
       
    Trainingstijd:

    woensdag: Veld 1
    17:00-18:00 uur

  • JO7-2

    Lucas Lambalgen
    Sylvan van den Oetelaar
    Thomas Rietveld
    William Veldhuizen
    Olav Versteeg
    Tim van Wijk
       
    Trainer: Sander Rietveld
      Kees van Lambalgen
       
    Leider: Kees van Lambalgen
       
    Trainingstijd: woensdag: Veld 1
    17:00-18:00 uur
  • JO9-1

    Max van Harten
    Manu Hoekstra
    Midas Hoogenboezem
    Siem Klip
    Quinten Slagmolen
    Hidde Terpstra
    Floris Turkesteen
    Luuk Werkman
       
    Trainer: Johan Werkman
      Berry Werkman
       
    Leider(ster): Joyce Werkman
       
    Trainingstijd:

    woensdag: Veld1
    17:00-18:00 uur

  • JO10-3

    Simon Gezelle
    Fien Hoevenaars
    Collin Ploeg
    Sam Ploeg
    Sam S.
    Florian Schouten
    Kynan Snoek
    Willem Wiersma
       
    Trainer: Gabriël Maas
       
       
    Leider: Freddy Ploeg
       
    Trainingstijd: 17:00-18:00 uur
    Maandag: Veld 1
    Woensdag: Veld 2
  • JO10-2

    Kees van Drunen
    Willem van Drunen
    Sim Lablans
    David Laporte
    Lucas Pater
    Ben Renes
    Sebastiaan Rietveld
    Berend Schaftenaar
       
    Trainer: Sander Rietveld
      Marco Pater
       
    Leider: Marco Pater
      Sander Rietveld
       
    Trainingstijd:
    17:00-18:00 uur
    Maandag: Veld 1
    Woensdag: Veld 2
  • JO10-1

    Hidde Alberts
    Loek Cevat
    Levi Egmond
    Mees van Lambalgen
    Max van Riet
    Floris Smit
    Jeroen Vermeer
       
    Trainer: Gert-Jan Alberts
      Xavier Keuker
       
    Leider: Anne-Peter van Riet
       
    Trainingstijd:
    17:00-18:00 uur
    Maandag: Veld 1
    Woensdag: Veld 2
  • JO11-1

    Max Boverhuis
    Jonathan van Dorp
    Nout Eekhof
    Jayden de Kok
    Stijn Naben
    Kaj Rademaker
    Jeff Robbertsen
    Jesse de Ruwe
    Falco Stegeman
    Yorick Verlaan
       
    Trainer: Aert van der Goes
       
       
    Leider: Jeroen de Ruwe
       
    Trainingstijd:
    18:00-19:00 uur
    Maandag: Veld 1
    Woensdag: Veld 1
  • JO12-1

    Duncan van den Berg
    Ivar Hoogendijk
    Duco Lasterie
    Gilian Lodewijks
    Jules Rijnders
    Sam Rijnders
    Jop Schure
    Jurjen Smal
    Michiel Sonneville
    Tom Vaessen
    Brent Vos
       
    Trainer: Merijn Blankvoort
       
       
    Leider: Marcel Vaessen
       
    Trainingstijd: 18:00-19:00 uur
    Maandag: Veld 1
    Woensdag: Veld 1
  • MO13-1

    Maud van Beek
    Marit Clement
    Norah Clement
    Lizelotte Langeveld
    Elza Moesbergen
    Kim Petersen
    Melissa Petersen
    Robin van Ravenswaaij
    Marije Schaftenaar
    Newa Vlasblom
    Janine Wolferen
       
    Alleen trainen:
    Sam Bisschop
    Norah Fegel
    Famke Verberne
       
    Trainer: Arnoud Eekhof
       
       
    Leider: Herman Petersen
      Riny Moesbergen
       
    Trainingstijd: 18:00-19:00 uur
    dinsdag: Veld 1
    donderdag: Veld 3
  • JO13-1

    Thijmen Berg
    Kaya Bibi
    Joppe Boekelo
    Olivier Derksen
    Koen Hakkens
    Jeroen van Halteren
    Niels de Jong
    Gijsbert de Kruijf
    Tom Lemstra
    Jaiden Mahboub
    David Meester
    Tim van Oosten
    Jakob Ottenheim
    Jez van Ravenswaaij
    Mees Schat
    Maarten Wilts
       
    Trainer: Daniël Meijer
      ??
       
    Leider: Joost Wilts
      Gijsbert de Kruijf
       
    Trainingstijd: 18:00-19:00 uur
    dinsdag: Veld 1
    donderdag: Veld 3
  • JO15-1

    Kieran van den Berg
    Floris Bokx
    Max Breunesse
    Stijn Brouwers
    Sander Daniels
    Koen van der Donck
    Manuel van Egmond
    Piotr van Houwelingen
    Bart Kerseboom
    Xam Klip
    Boaz Knol
    Finn Kuppen
    Chris Lemstra
    Paros ter Meer
    Cas Roseboom
    Durk Rundervoort
    Ivar Smit
       
    Trainer: n.n.b
       
       
    Leider: Dirk Jan Rundervoort
      Arne Breunesse
       
    Trainingstijd: 19:00-20:00 uur
    dinsdag: Veld 1
    donderdag: Veld 3
  • MO17-1

    Noortje  Balfoort
    Roos Both
    Sophie Dijkhorst
    Mare Goed
    Phoebe Groenheide
    Floor van der Hammen
    Eliza  van Haselen
    Lynn Hendriksen
    Yasmijn  van der Krogt
    Maartje de Kruijf
    Renee Meijer
    Dorcas Mitendele Salazo
    Jerney Oosterbeek
    Imke Schure
    Sophie Verheijden
    Merel van Vliet
       
    Trainer: Arnoud Eekhof
      Thomas Overbeek
       
    Leider: Arjan Goed
      Everard Hendriksen
      Arnoud Eekhof
       
    Trainingstijd: 19:00-20:00 uur
    dinsdag: Veld 1
    donderdag: Veld 3
  • JO17-1

    Jort Berg
    Merijn Blankvoort
    Paul Boumans
    Sander Brombacher
    Coen Dankers
    Aert van der Goes
    Sven Kiesling
    Okke Dries
    Mees  Kouwenberg
    Frans Laporte
    Daniël Meijer
    Hennoch Michael
    Marijn Moens
    Yanier Ron
    Marc Turkesteen
    Christopher Verkuil
    Remco van Vliet
    Rowel Windster
    Linze  Zandstra
       
    Trainer: Arjan Blom
      Marcel Lokhorst
       
    Leider(ster): Susan Verkuil
       
    Trainingstijd:


    Maandag: Veld1
    19:00-20:15 uur
    Donderdag: Veld1
    18:30-19:45 uur

  • JO19-1

    Niels van Boheemen
    Lars Borgen
    Ties Brakké
    Raoul Dijkstra
    Nick de Kievid
    Julian Feringa
    Charles Hartman
    Thije Kampschoër-Ruys
    Xavier Keuker
    Tom Lalkens
    Bas Meijer
    Jeroen van Rijswijk
    Floris Scherpenzeel
    Mink Sijbesma
    Kees van Tilborg
    Chris Wardenier
    Luka Willemsen
    Bob Zweekhorst
       
    Trainer: Olaf Kersbergen
       
    Leider: n.n.b.
       
    Trainingstijd: 20:15-21:30 uur
    dinsdag: Veld 3
    donderdag: Veld 3