• Programma

  • Programma

    DatumWedstrijdStatusDetails
    23 mrt. 08:30GVVV JO8-4 - SVMM JO8-1Te spelen
    23 mrt. 09:00Zwaluwen Utrecht '11 MO13-3 - SVMM MO13-1Te spelen
    23 mrt. 09:00SVMM JO9-1 - Candia '66 JO9-2Te spelen
    23 mrt. 09:00SVMM JO10-3 - CDW JO10-2Te spelen
    23 mrt. 09:00SVMM JO8-2 - VOP JO8-3Te spelen
    23 mrt. 09:00SVMM JO7-1 - Wedstrijden bij VeenendaalTe spelen
    23 mrt. 09:00SVMM JO7-2 - Wedstrijden bij WoudenbergTe spelen
    23 mrt. 09:45Roda '46 JO15-3 - SVMM JO15-1Te spelen
    23 mrt. 10:15SVMM JO10-1 - Valleivogels JO10-1Te spelen
    23 mrt. 10:15SVMM JO11-1 - Hooglanderveen JO11-6Te spelen
    23 mrt. 10:15SVMM JO13-1 - HDS JO13-1Te spelen
    23 mrt. 10:35Amsvorde JO12-2 - SVMM JO12-1Te spelen
    23 mrt. 10:45AFC Quick 1890 JO10-3 - SVMM JO10-2Te spelen
    23 mrt. 12:00SVMM 2 - VRC 3Te spelen
    23 mrt. 12:30HDS JO17-2 - SVMM JO17-1Te spelen
    23 mrt. 12:30SVMM MO17-1 - ST Eemnes/Laren'99 MO17-1Te spelen
    23 mrt. 12:45Hooglanderveen JO19-2 - SVMM JO19-1Te spelen
    23 mrt. 14:00SVMM 3 - Austerlitz 2Te spelen
    23 mrt. 14:30Achterveld SV 1 - SVMM 1Te spelen
    30 mrt. 08:30Jonathan JO13-3 - SVMM JO13-1Te spelen
    30 mrt. 09:00SVMM JO8-2 - Valleivogels JO8-5Te spelen
    30 mrt. 09:00SVMM JO8-1 - AFC Quick 1890 JO8-3Te spelen
    30 mrt. 09:00SVMM JO7-1 - Wedstrijden bij Advendo '57Te spelen
    30 mrt. 09:00SVMM JO7-2 - Wedstrijden bij ScherpenzeelTe spelen
    30 mrt. 09:30Hoogland JO9-3 - SVMM JO9-1Te spelen
    30 mrt. 09:30DOVO JO10-3 - SVMM JO10-3Te spelen
    30 mrt. 09:30SVMM JO11-1 - HDS JO11-2Te spelen
    30 mrt. 10:00Scherpenzeel JO12-1 - SVMM JO12-1Te spelen
    30 mrt. 10:15SVMM JO10-1 - Vliegdorp 't vv JO10-1Te spelen
    30 mrt. 10:15SVMM JO10-2 - Amsvorde JO10-2Te spelen
    30 mrt. 11:00SVMM MO13-1 - Hoogland MO13-2Te spelen
    30 mrt. 11:15Roda '46 JO19-4 - SVMM JO19-1Te spelen
    30 mrt. 11:15Candia '66 JO17-2 - SVMM JO17-1Te spelen
    30 mrt. 12:00SVMM 2 - Candia '66 2Te spelen
    30 mrt. 12:30SVMM MO17-1 - Spakenburg MO17-1Te spelen
    30 mrt. 13:00Woudenberg JO15-3 - SVMM JO15-1Te spelen
    30 mrt. 14:30SVMM 3 - FC Driebergen 3Te spelen
    30 mrt. 14:30SVMM 1 - Achterveld SV 1Te spelen
    2 apr. 19:30SVP 1 - SVMM 1Te spelen
    6 apr. 08:30SVMM JO7-1 - Wedstrijden bij RenswoudeTe spelen
    6 apr. 08:45Veenendaal JO9-1 - SVMM JO9-1Te spelen
    6 apr. 09:00Bunnik '73 JO11-2 - SVMM JO11-1Te spelen
    6 apr. 09:00Achterveld SV JO8-2 - SVMM JO8-2Te spelen
    6 apr. 09:00Candia '66 JO13-1 - SVMM JO13-1Te spelen
    6 apr. 09:00SVMM JO10-2 - APWC JO10-1Te spelen
    6 apr. 09:00SVMM JO8-1 - Candia '66 JO8-2Te spelen
    6 apr. 09:00SVMM JO7-2 - Wedstrijden bij ValleivogelsTe spelen
    6 apr. 09:30SVMM JO10-1 - Jonathan JO10-4Te spelen
    6 apr. 09:45Valleivogels JO12-1 - SVMM JO12-1Te spelen
    6 apr. 10:00't Goy JO10-1 - SVMM JO10-3Te spelen
    6 apr. 10:15SVMM MO13-1 - TOV MO13-1Te spelen
    6 apr. 10:45SVMM JO15-1 - DOVO JO15-5Te spelen
    6 apr. 12:00SVMM MO17-1 - Soest SO MO17-1Te spelen
    6 apr. 12:30SVMM JO17-1 - Renswoude JO17-2Te spelen
    6 apr. 14:30GVVV 3 - SVMM 2Te spelen
    6 apr. 14:30SVMM 1 - Oranje - Wit 1Te spelen
    6 apr. 14:45SVF JO19-1 - SVMM JO19-1Te spelen
    6 apr. 15:00Woudenberg 8 - SVMM 3Te spelen