• JO18-1 Veld Zaterdag

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 mrt. 13:15Laren 99 sv JO18-2 - SVMM JO18-1Sportpark Laarder Engh
    16 mrt. 13:15SVMM JO18-1 - Hoogland JO18-3Sportpark Buurtsteeg
    23 mrt. 13:00SVMM JO18-1 - Huizen JO18-2Sportpark Buurtsteeg
    6 apr. 13:00SVMM JO18-1 - Zuidvogels HSV De JO18-2Sportpark Buurtsteeg
    13 apr. 14:30Soest SO JO18-1 - SVMM JO18-1Sportpark Bosstraat-Oost
    20 apr. 13:00SVMM JO18-1 - Hooglanderveen JO18-3Sportpark Buurtsteeg
    11 mei. 13:00SVMM JO18-1 - Valleivogels JO18-1Sportpark Buurtsteeg
    25 mei. 14:30CJVV JO18-1 - SVMM JO18-1Sportpark Vermeerkwartier
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SVMM JO18-1 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 14 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Candia '66 JO18-13300164129
    2SVMM JO18-1320112846
    3VRC JO18-13102710-33
    4Valleivogels JO18-13003417-130

    Poulestanden SVMM JO18-1 ( 2e klasse (2e fase) 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DOVO JO18-1660027101718
    2SVMM JO18-16303211479
    3Delta Sports '95 FC JO18-34202101006
    4Odijk JO18-141211115-45
    5Jonathan JO18-44112811-34
    6VRC JO18-15113815-74
    7HDS JO18-13003414-100

    Poulestanden SVMM JO18-1 ( 2e klasse 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Amsvorde JO18-144002271512
    2Soest SO JO18-13210191457
    3Zuidvogels HSV De JO18-24211198117
    4Huizen JO18-2320110556
    5Laren 99 sv JO18-242023521146
    6Achterveld SV JO18-14202812-46
    7Jonathan JO18-3311110734
    8Valleivogels JO18-13102412-83
    9CJVV JO18-14103731-243
    10Hoogland JO18-33021813-52
    11Hooglanderveen JO18-340221521-62
    12SVMM JO18-1301228-61
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Duncan van denTeamspeler
    Berg, ThijmenTeamspeler
    Boekelo, JoppeTeamspeler
    Halteren, Jeroen vanTeamspeler
    Jong, Niels DeTeamspeler
    Kloe, Seth DeTeamspeler
    Kruyf, Milan deTeamspeler
    Lasterie, DucoTeamspeler
    Lemstra, TomTeamspeler
    Mahboub, JaidenTeamspeler
    Meester, DavidTeamspeler
    Ottenheim, JakobTeamspeler
    Ravenswaaij, Jez vanTeamspeler
    Schure, JopTeamspeler
    Sonneville, MichielTeamspeler
    Vos, BrentTeamspeler
    Wilts, MaartenTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Blom, ArjanTechnische stafTrainer
    Kruif, Gerd deOverige stafTeammanager
    Wilts, JoostOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer Trainer
    Maandag 20.15-21.30 1b 3 Arjan Blom
    Woensdag 20.15-21.30 1a 3 Arjan Blom
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.