• JO14-1 Veld Zaterdag man

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SVMM JO14-1 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVMM JO14-13300281279
    2Woudenberg JO14-132011012-26
    3Oranje - Wit JO14-13102610-43
    4Roda '46 JO14-43003324-210

    Poulestanden SVMM JO14-1 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVMM JO14-11090110479727
    2DOVO JO14-41081170175325
    3Woudenberg JO14-11180383176624
    4Merino's de JO14-11071257174022
    5Oranje - Wit JO14-11171355203522
    6Hoogland JO14-4106043838018
    7Roda '46 JO14-3104063729812
    8Amsvorde JO14-2114072750-2312
    9AFC Quick 1890 JO14-4113082491-679
    10Hooglanderveen JO14-6112181984-657
    11Roda '46 JO14-4101181676-604
    12VRC JO14-31111916100-844

    Poulestanden SVMM JO14-1 (B9410 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVMM JO14-111004133
    2VVZA JO14-2100114-30

    Poulestanden SVMM JO14-1 (B9420 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVMM JO14-111005233
    2GVVV JO14-1100125-30

    Poulestanden SVMM JO14-1 (0244 Onder 14 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVMM JO14-154102251713
    2Musketiers JO14-154012542112
    3Merino's de JO14-15401127512
    4DOVO JO14-45320169711
    5Woudenberg JO14-15221121028
    6AFC Quick 1890 JO14-35212141407
    7Hooglanderveen JO14-45212131307
    8GVVV JO14-15113161514
    9SVF JO14-151131015-54
    10VRC JO14-251041418-43
    11FC Driebergen JO14-25104428-243
    12Jonathan JO14-55014424-201

    Poulestanden SVMM JO14-1 (B9480 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Volendam (rkav) JO14-511009093
    2Onze Gezellen JO14-311006153
    3Aurora JO14-111005233
    4Duinrand S JO14-111003123
    5VVIJ JO14-411002023
    6DOVO JO14-411002113
    7SVMM JO14-111002113
    8ST Sint Boys/Vesdo JO14-110101101
    9Con Zelo JO14-110101101
    10Kampong JO14-6100112-10
    11Victoria JO14-3100112-10
    12Dijk De asv JO14-3100113-20
    13Elinkwijk JO14-1100102-20
    14FC Uitgeest JO14-3100125-30
    15Spakenburg JO14-2100116-50
    16HSV'69 JO14-1100109-90

    Poulestanden SVMM JO14-1 (B9490 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Aurora JO14-100000000
    2DOVO JO14-400000000
    3Duinrand S JO14-100000000
    4Onze Gezellen JO14-300000000
    5ST Sint Boys/Vesdo JO14-100000000
    6SVMM JO14-100000000
    7Volendam (rkav) JO14-500000000
    8VVIJ JO14-400000000
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Trainer
    Maandag18.30 – 19.30 1 Coen Dankers
    Donderdag 18.15 – 19.15 3 Merijn Blanvoort
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.