• JO12-1, Jeugd onder 12 - 1

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    25 jan. 13:30Hooglanderveen JO12-8 - SVMM JO12-1
    1 feb. 08:30DOVO JO12-4 - SVMM JO12-1
    7 mrt. 09:00SVMM JO12-1 - Merino's de JO12-1
    14 mrt. 09:00HDS JO12-2 - SVMM JO12-1
    21 mrt. 11:15SVMM JO12-1 - AFC Quick 1890 JO12-5
    4 apr. 09:00Woudenberg JO12-2 - SVMM JO12-1
    18 apr. 10:00SVMM JO12-1 - VRC JO12-3
    9 mei. 10:00SVMM JO12-1 - Renswoude JO12-2
    16 mei. 10:00Valleivogels JO12-2 - SVMM JO12-1
    6 jun. 10:00SVMM JO12-1 - DEV Doorn JO12-2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    18 jan.SVMM JO12-1 - GVVV JO12-34 - 7
  • Poulestanden SVMM JO12-1 (B9600 Onder 12 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVMM JO12-1770041142721
    2SVF JO12-1760163105318
    3Valleivogels JO12-2750242182415
    4DOVO JO12-5731336191710
    5DEV Doorn JO12-273042743-169
    6Woudenberg JO12-27214232217
    7DOSC JO12-4G6006858-500
    8CDW JO12-2G6006965-560

    Poulestanden SVMM JO12-1 (0330 Onder 12 competitie (1e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bunnik '73 JO12-144002992012
    2Odijk JO12-24301171169
    3FC Driebergen JO12-24202231766
    4DOVO JO12-441031518-33
    5SVMM JO12-14004635-290

    Poulestanden SVMM JO12-1 (B9630 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FZO JO12-111008533
    2SVMM JO12-1100158-30

    Poulestanden SVMM JO12-1 (0332 Onder 12 competitie (3e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Valleivogels JO12-21100130133
    2DOVO JO12-411007343
    3Merino's de JO12-111006243
    4GVVV JO12-311007433
    5Hooglanderveen JO12-811005413
    6VRC JO12-300000000
    7Woudenberg JO12-200000000
    8HDS JO12-2100145-10
    9SVMM JO12-1100147-30
    10AFC Quick 1890 JO12-5100137-40
    11Renswoude JO12-2100126-40
    12DEV Doorn JO12-21001013-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Dorp, Jonathan vanTeamspeler
    Stegeman, FalcoTeamspeler
    Verlaan, YorickTeamspeler
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Trainer
    Maandag 18.30-19.30 1 Bastiaan Schriemer
    Woensdag 18.30-19.30 3 Darren van Bekkum
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.