• JO11-1, Jeugd onder 11 - 1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 jan. 10:45VRC JO11-4 - SVMM JO11-1Sportpark Spitsbergen
    1 feb. 09:30GVVV JO11-3 - SVMM JO11-1Sportpark Panhuis
    7 mrt. 09:00SVMM JO11-1 - Renswoude JO11-1Sportpark Buurtsteeg - SVMM
    14 mrt. 10:00SVMM JO11-1 - AFC Quick 1890 JO11-3Sportpark Buurtsteeg - SVMM
    21 mrt. 10:30Candia '66 JO11-2 - SVMM JO11-1Sportpark Candia'66
    4 apr. 09:45SVMM JO11-1 - Roda '46 JO11-4Sportpark Buurtsteeg - SVMM
    18 apr. 10:00FZO JO11-1 - SVMM JO11-1Sportpark "Blikkenburg Oost" - FZO
    9 mei. 10:00SVMM JO11-1 - Hooglanderveen JO11-6Sportpark Buurtsteeg - SVMM
    16 mei. 10:00SVMM JO11-1 - VVA Achterberg JO11-1Sportpark Buurtsteeg - SVMM
    6 jun. 10:00SVMM JO11-1 - Veenendaal JO11-1Sportpark Buurtsteeg - SVMM
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    18 jan.DVSA JO11-1G - SVMM JO11-14 - 3
  • Poulestanden SVMM JO11-1 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hooglanderveen JO11-4550061105115
    2Renswoude JO11-1540138221612
    3Achterveld SV JO11-152121937-187
    4AFC Quick 1890 JO11-452032427-36
    5Hoogland JO11-451041635-193
    6Roda '46 JO11-450141643-271

    Poulestanden SVMM JO11-1 (0268 Onder 11 competitie (1e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HDS JO11-13300284249
    2SVMM JO11-143012814149
    3DEV Doorn JO11-342021525-106
    4DVSA JO11-1G41031628-123
    5Jonathan JO11-630031127-160

    Poulestanden SVMM JO11-1 (0270 Onder 11 competitie (3e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Renswoude JO11-111005053
    2DVSA JO11-1G11004313
    3VRC JO11-411003213
    4Candia '66 JO11-200000000
    5FZO JO11-100000000
    6GVVV JO11-300000000
    7Hooglanderveen JO11-600000000
    8AFC Quick 1890 JO11-300000000
    9Roda '46 JO11-400000000
    10SVMM JO11-1100134-10
    11VVA Achterberg JO11-1100123-10
    12Veenendaal JO11-1100105-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Alberts, HiddeTeamspeler
    Cevat, LoekTeamspeler
    Egmond, Levi vanTeamspeler
    Ploeg, SamTeamspeler
    Riet, Max vanTeamspeler
    Vermeer, JeroenTeamspeler
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Trainer
    Maandag 18:30-19:30 Veld 3 Gert Jan Alberts / Gabriel Maas
    Woensdag 18:30-19:30 Veld 1 Gert Jan Alberts / Gabriel Maas
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.