• Meiden O15-1 (MO15-1)

  • Programma

    DatumWedstrijdStatusDetails
    24 feb. 11:00Schalkwijk MO15-1 - SVMM MO15-1Te spelen
    10 mrt. 10:00SVMM MO15-1 - FC Driebergen MO15-1Te spelen
    17 mrt. 13:00Almere FC MO15-1 - SVMM MO15-1Te spelen
    24 mrt. 10:00SVMM MO15-1 - Victoria MO15-2Te spelen
    7 apr. 12:00Candia '66 MO15-2 - SVMM MO15-1Te spelen
    14 apr. 11:15SVMM MO15-1 - Eemnes MO15-1Te spelen
    21 apr. 14:00CJVV MO15-2 - SVMM MO15-1Te spelen
    12 mei. 10:30SVMM MO15-1 - TOV MO15-2Te spelen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    10 feb.Sporting '70 MO15-3 - SVMM MO15-10 - 2
    17 feb.SVMM MO15-1 - Zeist MO15-13 - 2
  • Poulestanden MO15-1 (241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVMM MO15-122005236
    2TOV MO15-211004043
    3Eemnes MO15-111005233
    4Hoogland MO15-311003033
    5Roda '46 MO15-311003213
    6FC Driebergen MO15-1210112393
    7Sporting '70 MO15-321013303
    8Almere FC MO15-100000000
    9Zeist MO15-1100123-10
    10Candia '66 MO15-21001011-110
    11CJVV MO15-2200226-40
    12Victoria MO15-2200229-70

    Poulestanden MO15-1 (248 Meiden Onder 15 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GVVV MO15-211100151133830
    2Bilt De FC MO15-3107032618821
    3Hoogland MO15-3106222291320
    4SVMM MO15-11162335132220
    5CJVV MO15-2116142723419
    6FC Driebergen MO15-11146125121318
    7Saestum MO15-1105142517816
    8Woudenberg MO15-1113262138-1711
    9SVF MO15-1102261923-48
    10Zeist MO15-17214221667
    11Jonathan MO15-310028938-292
    12Hooglanderveen MO15-210019365-621

    Poulestanden MO15-1 (B7636 Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 15 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Schalkwijk MO15-100000000
    2SVMM MO15-100000000

    Poulestanden MO15-1 (B7600 Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 15 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVMM MO15-132019456
    2Houten MO15-2320113946
    3Amstelveen/Heemraad MO15-1310268-23
    4BFC MO15-23102310-73
  • Team, staf, trainingen

    teamindeling2017-2018
    SupervisieArnoud Eekhofstaf
    TrainerThomas Overbeekstaf
    LeiderArjan Goedstaf
    Dinsdag19:00-20:00training
    Donderdag19:00-20:00training
    Oosterbeek Jerneyspeler
    Kruif Maartje despeler
    Hammen Floortje van derspeler
    Vliet Merel vanspeler
    Groenheide Phebespeler
    Haselen Eliza vanspeler
    Verheijden Sophiespeler
    Meijer Reneespeler
    Goed Marespeler
    Balfoort Noortjespeler
    Brouwers Jillspeler
    Hendriksen Lynnspeler
    Mitendele Salazo Dorcasspeler
    Dijkhorst Sophiespeler
    Robbertsen Floor speler
    Krogt Yasmijn van derspeler
    Both Roosspeler
    Schure Imkespeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.